Ušetrite peniaze za vývoz žumpy s prírodnými baktériami Baktoma

Ušetrite peniaze za vývoz žumpy s prírodnými baktériami Baktoma

Neviete ako sa zbaviť organických nečistôt, kalov či usadenín? Potrebujete odstrániť zápach zo septiku, žumpy, alebo suchého WC? Existuje viacero spôsobov. Jedným z tých najjednoduchších, najúčinnejších a najúspornejších je aplikovanie prírodných baktérií do žúmp či septiku.

Prírodný bakteriálny prostriedok BAKTOMA ZS  určený pre rozklad organických nečistôt, usadenín a kalov v žumpách a septikoch. Vďaka pôsobeniu baktérií a nimi tvorených enzýmov dochádza k skvapalneniu pevného organického odpadu, ktorý sa zmení v nezapáchajúcu kvapalinu, ktorú je možné následne bez problémov čerpať. Preto nedochádza k upchávaniu kanalizácie. Vďaka pravidelnému používaniu nie je potrebné časté a nákladné vyvážanie a čistenie septiku alebo žumpy.

Prírodné baktérie sú vyrábané na čisto prírodnej báze. Pomáhajú odstrániť zápach. Takisto pomáhajú predĺžiť interval vyváženia septiku a žumpy. Takýto spôsob čistenia žumpy vám pomôže ušetriť peniaze.

U nás máte pri kúpe troch balení baktérií do žumpy a septiku zľavu a získate dopravu zdarma. Baktérie dodávame v kompaktnom a ľahko skladovateľnom balení.  
Bakteriálna zmes je dodávaná v prášku, aby boli baktérie dlhšie uchovateľné. Pred použitím musíte baktérie aktivovať, oživiť.

Postup:

Potrebné množstvo suchej zmesi baktérií nasypte do vlažnej vody (max: 40 ° C) v pomere plná odmerka: 2l vody, premiešajte a po 45 min. roztok vlejte do WC alebo iného odpadu.

Dôležité upozornenie:

Vyvarujte sa aplikácie dezinfekčných prostriedkov, ktoré obsahujú vysoké množstvo chlóru a lúhov, ktoré ústia do ošetreného septiku či žumpy. Tieto prostriedky znižujú činnosť baktérií. Na čistenie toaliet, umývadiel, apod. Môžete využiť naše nové bakteriálne prípravky na čistenie WC, kobercov alebo čalúnenia.
Všetky prípravky značky Baktoma sú 100% ekologické. Neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé bakteriálne kmene, kyseliny, lúhy, fosfáty či ďalšie ekologicky nevhodné látky.