SONETT TELOVÉ MLIEKO MYRTA A POMARANČ 145 ml

Kód: 117
€12,99
Skladom

Penové mydlo pre deti je veľmi vhodné pre jemné čistenie detskej citlivej pokožky. Je vhodný  na celotelovú starostlivosť. 

Biologický odbúrateľný teda je vhodný do všetkých septikov, žúmp a čističiek odpadových vôd.

Detailné informácie

Podrobný popis

Penové mydlo pre deti je veľmi vhodné pre jemné čistenie detskej citlivej pokožky. Je vhodný  na celotelovú starostlivosť. 

Biologický odbúrateľný teda je vhodný do všetkých septikov, žúmp a čističiek odpadových vôd.Starostlivosť o pokožku s výťažkom zo zrytmizovaného imela - je produktová rada v starostlivosti o pokožku tela, ktorej základom je imelo. Letné a zimné imelo, t.j. list a plody-bobule sú zrytmizované v tekutom oscilátore, takže na seba navzájom reagujú. Výsledkom je úplne nová kvalita schopná povzbudiť ľudí, aby harmonizovali svoju vnútornú nerovnováhu. „Nové imelo“ - spracované ako masážny olej a telové mlieko, má harmonizujúci účinok, vyvoláva samo-aktiváciu a vytvára ochranný plášť pre pokožku. 

Zloženie: voda, olivový olej*, výťažok z imela-plody* a listy*, navzájom prepojené/zcitlivené v oscilátore, rastlinný alkohol (etanol)*, lecitín*, tara guma*, esenciálny olej z myrty* a pomarančového kvetu*.
*certifikované ako organicky pestované/zber z divoko rastúcich rastlín.

Prípravok vhodný v kombinácii so všetkými batériami ktoré máme v našej ponuke- Baktérie do žúmp a septikov, Baktérie do domovej ČOV