SONETT AVIVÁŽ 1L

Kód: 75
€4,10
Skladom

Krásne oživuje farby. Zmäkčuje a zjemňuje vlákna vášho prádla.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Pekne oživuje farby. Zmäkčuje a zjemňuje vlákna.  Aviváž je 100 % odbúrateľná a teda vhodná pre všetky ekologické čističky odpadových vôd , žúmp a septikov.

Aviváž neutralizuje hodnotu ph tkanív vďaka obsahu prírodnej kyseliny citrónovej a odstraňuje zvyšky pracieho prášku.

Oživuje farby, zjemňuje vlákna a zmäkčuje prádlo.

Dávkovanie: pre 4,5kg práčku: Pridajte 40ml=cca 3PL aviváže do dávkovača práčky.

Upozornenie: Kyselina citrónová má odvápňovací efekt. Prosím vyhnite sa kontaktu s vápenatými povrchmi ako mramor, betón, vápenec atď.

  Zloženie pdľ Nariadenia (EC) č.648/2004: 15-30% kyselina citrónová potravinárskej kvality, 5-15% rastlinný alkohol (etanol), vírená voda Nebezpečie vážneho poškodenia očí. Pri návšteve lekára, ukážte tento obal. Držte mimo dosahu detí. Používajte ochranu očí. Pri kontakte s okom, vyplachujte vodou niekoľko minút. Vyberte kontaktné šošovky, ak je to možné a pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte rýchlu lekársku pomoc.

 Prípravok vhodný v kombinácii so všetkými batériami ktoré máme v našej ponuke- Baktérie do žúmp a septikov, Baktérie do domovej ČOV

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie