Funkcia ČOV

Nesprávna funkcia ČOV spôsobuje viacero faktorov malé množstvo užitočných baktérii v ČOV  tiež to môže byť používanie agresívnych čistiacich ako i pracích prostriedkoch.       

  

                                                                 20211212_134018

 

 

Z čističky voda ktorá je už neškodná pre životné prostredie , nasledne  je vypúšťaná do vodných tokov, riek a do vsakovačiek teda do pôdy. Ak ČOV  funguje zle týmto spôsobom sa dostávajú fekálie do prírody.  Znečisťujúcich sa rieky ,  vodné nádrže, pozemné vodné zdroje  a tak tiež  do pôdy.  Treba dbať na správnu funkciu čističky správne množstvo baktérii - DOMOVÁ ČOV pravidelne dávkovanie, aby spĺňala funkciu na ktorú bola určená. Prírodu mame iba jednu a treba sa k nej správať ekologicky tak ako naše baktérie ktoré máme v ponuke v našom e-shope TOPBIOBAKTERIE.

Dávkovanie:

Jedno balenie produktu Baktoma DC  pre rodinné domy s počtom obyvateľov 4 až 6 z prvou dvojnásobnou dávkou vydrží cca 9 týždňov.

Každé ďalšie balenie vydrží cca 10 týždňov. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Sme tu pre vás, aby sme poradili a pomohli vám.

U nás si môžete objednať balenie produktov Baktérie do Čov Akcia 2+1

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie