Funkcia ČOV

Nesprávna funkcia ČOV spôsobuje viacero faktorov malé množstvo užitočných baktérii v ČOV  tiež to môže byť používanie agresívnych čistiacich ako i pracích prostriedkoch.       

  

                                                                 20211212_134018

 

 

Z čističky voda ktorá je už neškodná pre životné prostredie , nasledne  je vypúšťaná do vodných tokov, riek a do vsakovačiek teda do pôdy. Ak ČOV  funguje zle týmto spôsobom sa dostávajú fekálie do prírody.  Znečisťujúcich sa rieky ,  vodné nádrže, pozemné vodné zdroje  a tak tiež  do pôdy.  Treba dbať na správnu funkciu čističky správne množstvo baktérii - DOMOVÁ ČOV pravidelne dávkovanie, aby spĺňala funkciu na ktorú bola určená. Prírodu mame iba jednu a treba sa k nej správať ekologicky tak ako naše baktérie ktoré máme v ponuke v našom e-shope TOPBIOBAKTERIE.

Dávkovanie:

Jedno balenie produktu Baktoma DC  pre rodinné domy s počtom obyvateľov 4 až 6 z prvou dvojnásobnou dávkou vydrží cca 9 týždňov.

Každé ďalšie balenie vydrží cca 10 týždňov. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Sme tu pre vás, aby sme poradili a pomohli vám.

U nás si môžete objednať balenie produktov Baktérie do Čov Akcia 2+1