Ako si uľahčiť údržbu latríny?

 

Aj vy poznáte tu nepríjemnú povinnosť pri čistení latríny? Odpratať tuhý odpad, ktorý zapácha a nepríjemné vyzerá? V súčasnosti existuje možnosť, ako sa prestať trápiť s odpratávaním odpadu a čistením. Viac sa dozviete v našom článku.

Latríny sa už tak často nevidia, ale v súčasnosti sú stále potrebné a nevyhnutné na chatách alebo stavbách. Ak by ste zanedbali údržbu latríny a nevyvážali odpad, nebol by to práve oku lahodiaci pohľad. Odpad v latrínach sa hromadí tak rýchlo, že samotné čistenie a udržiavanie, je potrebné vykonávať dosť často. Navyše nie je to nič príjemné, vykonávať podobnú činnosť.

Prečo si teda čistenie latrín neuľahčiť? Čo také baktérie do latrín?

Náš špeciálny produkt Baktérie do latríny -  Baktoma LA je určený presne na likvidáciu odpadu, ktorý sa hromadí v latríne alebo suchom WC. Od čistenia latríny či suchého WC vás tento produkt odbremení a vy nemusíte vynakladať toľko úsilia na to, aby ste suchý záchod udržali v dobrom stave.

Totiž náš produkt mení tuhý organický odpad a toaletný papier, tak že ich úplne rozloží. S naším produktom výrazne znížite náklady na vývoz latríny a ušetríte si aj čas, pretože baktérie môžete používať ako často potrebujete. A takisto sa konečne zbavíte nepríjemného zápachu. Možno poznáte aj tento spôsob použitia baktérií, ak máte doma žumpu alebo domovú čističku odpadových vôd

Nižšie si môžete pozrieť, ako vyzerá produkt Baktérie do latríny - Baktoma LA a prečítať viac o tom, ako funguje.

Baktérie do latríny - BAKTOMA LA

Prírodný bakteriálny prostriedok pre rýchle odstránenie nahromadeného organického odpadu a zápachu z vašej latríny alebo suchého WC.

žlte (1)

Baktoma LA obsahuje iba voľne v prírode sa vyskytujúce baktérie a enzýmy, ktoré naštartujú biodegradačný proces (prestanú sa vytvárať usadeniny), čím sa optimalizuje bakteriálna účinnosť v latrínach a ostatných suchých WC. Výsledkom je úplne rozloženie suchých či tuhých exkrementov nahromadených i niekoľko rokov a zamedzenie ich opätovnému usadzovaniu. Ďalším poukázateľným faktorom je výrazné zníženie až odstránenie vznikajúceho zápachu.

Jedno balenie produktu Baktoma LA s prvou dvojnásobnou dávkou vydrží cca 4 týždne.

Každé ďalšie balenie vydrží cca 5 týždňov. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Sme tu pre vás, aby sme poradili a pomohli vám.

U nás si môžete objednať balenie produktov Baktérie do latríny Akcia 2+1