Baktérie do ČOV - Baktoma DC 0,5kg

Kód: 123
Značka: Baktoma
€12,99
Skladom

Prírodné baktérie , ktoré zabezpečujú bezproblémový a ekologický chod vašej ČOV. Neutralizuje zápach, rozkladá tuhý organicky odpad, toaletný papier. Všetko rozkladá  na vodu ktorú ČOV prečerpáva do riek, potokov a trativodu. Využite akciový balíček 2+1

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi účinné baktérie, ktorých je hlavnou úlohou bezproblémový chod čističky odpadových vôd . Baktérie svojou aktívnou silou rozkladajú tuhy i tekutý organický odpad a taktiež toaletný papier na úplne neškodnú a ekologickú vodu . Ktorú následne vaša čistička odpadových vôd vypustí do potokov , riek či trativodov. Baktérie tiež predchádzajú upchatiu potrubia, úplne neutralizuje zápach. Pri pravidelnom používaní určite neoľutujete, že ste sa rozhodli pre naše baktérie ktoré máme v ponuke.

Najväčší bonus baktérii (BAKTOMA DC)

  • bezproblémový chod ČOV
  • rozklad tuhého organického odpadu
  • rozklad toaletného papiera
  • premena tekutého organického odpadu na neškodnú vodu
  • predchádza upchatiu potrubia
  • neutralizujú zápach

 

Dôležité dodržať :

  • zmes vždy musíme nasypať do vody nie naopak
  • po naliatí cez WC potreba spláchnuť až sa baktérie dostanú do ČOV
  • pravidelné dávkovanie 
  • pri aplikácii nepoužívať horúcu vodu

Postup ako aktivovať (BAKTOMA DC)

Nachystáme si 6 l vlažnej vody do ktorej nasypeme 2 plné odmerky zmesi (odmerka je súčasť balenia) . Následne premiešame a necháme 45 min. aktivovať. premiešame a pokojne cez toaletu ktorú je potrebné spláchnuť až sa roztok dostane do čističky odpadových vôd. Tieto množstvá platia pri 4 až 6 člennej domácnosti.

 

Návod na použitie:

Pri domácnosti  s 4 až 6 členmi je potrebné jeden krát týždenne 2 odmerky a prvú dávku musíme zdvojnásobiť množstvo zmesi (vody netreba)

Výdatnosť balenia:

Pri aktivácii výdrží jedno balenie 9 týždňov. (4 až 6 členná domácnosť )

Každé ďalšie balenie  vystačí na 10 týždňov.(4 až členná domácnosť)

 

Záručná doba: 12 mesiacov od otvorenia.

Na našom e-shope môžete baktérie do žúmp kúpiť aj vo výhodnom balení 3+1. Viac na AKCIA 2+1. Ak máte problém napríklad s latrínou a suchým WC, prečítajte si zopár rád ako si uľahčiť údržbu latríny. Viac v článku Ako si uľahčiť údržbu latríny.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie