Baktérie pre zdravé stromy a kríky - Baktoma SK 0,5kg

Kód: 192
Novinka
€13
Skladom
  • Zvýšenie výnosov úrody.
  • Zlepšenie zdravia stromov a kríkov.
  • Zosilnenie koreňov aj výhonov.
  • Významné obmedzenie listových chorôb.
  • Komplexný výrobok, ktorý zároveň vyživuje a chráni.
  • Neobsahuje žiadne chemikálie.

Extra účinný – obsahuje 400 miliárd baktérií v 0,5 kg balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový prírodný bakteriálny prípravok pre zlepšenie zdravia a podporu rastu stromov a kríkov

Prípravok Baktoma SK je zmes pôdnych baktérií kombinovaná s vybranou mikrovýživou pre podporu rastu a zdravia rastlín. Baktérie obsiahnuté v produkte rozkladajú pôdne minerály čím ich robia ľahko rozpustnými a prístupnejšími pre ich následné využitie stromami a kríkmi ako výživu. Vytláčajú patogény, rastlinu živia a podporujú jej zdravý rast. Pre rastlinu sa stane dostupnejším najmä fosfor, draslík a železo. Výrazne stimuluje prirodzenú odolnosť proti listovým chorobám (múčnatka, plesne, huby), čo má za následok zosilnenie koreňového systému aj celej nadzemnej časti stromov a kríkov.

Návod na použitie:

1/2 odmerky alebo ½ vrecka prípravku rozpustiť v nádobe s odstátou vodou. 1 dávka vystačí na 1 urastený strom alebo 2 kríky. Po aplikácii udržovať zeminu vlhkú. Pri novo vysadených stromoch a kríkoch aplikovať ihneď po vysadení, následne cca 1x za 14 dní.

Súčasťou balenia je aj praktická odmerka (1 odmerka = 25 gramov).

Upozornenie

Výrobok dávkujte pravidelne, inak sa biologický proces preruší. Pri používaní nepoužívajte súčasne agresívnu dezinfekciu alebo kyseliny a lúhy. V prípade kontaktu prípravku s pokožkou alebo očami vyplachujte toto miesto vodou po dobu 10 minút. Skladujte v suchom prostredí pri teplote 5 až 30°C v uzavretej dóze, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť 12 mesiacov od otvorenia obalu výrobku, pri zachovaní pokynov pre skladovanie. Zmes nepatogénnych mikroorganizmov, baktérií a živín.  

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie