Baktérie pre váš zdravý trávnik - Baktoma TR 1kg

Kód: 189
Novinka
€21,90
Skladom
  • Významné obmedzenie trávnych ochorení.
  • Zdravší, odolnejší, hustejší trávnik!
  • Komplexný výrobok, ktorý zároveň vyživuje a chráni.
  • Podpora zdravého rastu Vášho trávnika.
  • Neobsahuje žiadne chemikálie.

Extra účinný – obsahuje 400 miliárd baktérií v 1 kg balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový prírodný bakteriálne prípravok pre zlepšenie zdravia a podporu rastu trávnikov

Prípravok Baktoma TR je zmes baktérií kombinovaná s vybranou mikrovýživou pre podporu a zdravý rast Vašich trávnikov. Baktérie obsiahnuté v produkte rozkladajú pôdne minerály čím ich robia ľahko rozpustnými a prístupnejšími pre ich následné využitie rastlinami.  Vytláčajú patogény, trávu vyživujú a podporujú jej zdravý rast. Pre trávne steblá sa stane dostupnejším najmä fosfor, draslík a železo. Podstatne sa zvýši odolnosť proti trávnym chorobám, zosilnejú korene aj celá nadzemná časť, trávnik zhustne a bude lepšie hospodáriť s vodou.

Návod na použitie:

Prípravok rovnomerne aplikujte po celej ploche trávniku. Pre rovnomernú aplikáciu je možné zmiešať s pieskom. 0,5 kg prípravku vystačí na 100 m2 trávniku. Po aplikácii trávnik dostatočne zalejte. Je možné aplikovať aj tesne pred dažďom (do 24 hodín). Aplikovať 1-3x za sezónu.

Súčasťou balenia je aj praktická odmerka (1 odmerka = 25 gramov).

Upozornenie

Výrobok dávkujte pravidelne, inak sa biologický proces preruší. Pri používaní nepoužívajte súčasne agresívnu dezinfekciu alebo kyseliny a lúhy. V prípade kontaktu prípravku s pokožkou alebo očami vyplachujte toto miesto vodou po dobu 10 minút. Skladujte v suchom prostredí pri teplote 5 až 30°C v uzavretej dóze, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť 12 mesiacov od otvorenia obalu výrobku, pri zachovaní pokynov pre skladovanie. Zmes nepatogénnych mikroorganizmov, baktérií a živín. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie